Zamówienie

W swojej ofercie mamy cztery rodzaje karmelu. Każdy z nich posiada dokładnie ten sam skład – cukier oraz woda. Różnią się jedynie procesem wytwarzania, który wpływa na ich kolor i smak.

Każdy rodzaj sprzedawany jest w opakowaniach:

30kg dla zamówień pojedynczych

38kg dla partii paletowych.
Jedna partia paletowa to 456 kg.

Paletopojemniki IBC o wadze 1200 kg

Formularz zamówienia

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Piotr Łuczak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą FHP Pikar z siedzibią przy ul. Kasztanowej 6, 87-152 Biskupice. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

  Formularz zabezpieczono przy użyciu Google reCaptcha – korzystając ackeptujesz politykę prywatności i warunki korzystania z usługi.

  Produkty

  Karmel typ CPK 18

  Cena: 12,70 zł/kg

  Żywność barwiąca o dużej sile barwienia (roztwór 0,8% daje efekt koloru coli) i smakiem przyjemnej goryczy, która powoduje zaokrąglenie smaku. Karmel barwi potrawy od koloru żółtego przez brązowy do czarnego.

  Karmel typ CPK 21

  Cena: 11,30 zł/kg

  Dzięki dawnej technologii ręcznego wytwarzania, karmel ten jest identyczny z tym który upalały nasze babcie na patelni, uszlachetnia smak ciasteczek, świetnie zabarwia masy lodowe i deserowe nadając im karmelowy smak i zapach. Dodając karmel do alkoholu otrzymamy tradycyjną przepalankę.

  Karmel typ CPK 24

  Cena: 11,80 zł/kg

  Karmel dedykowany do alkoholi, akcentuje ich naturalną barwę lub nadaje im kolor whisky i podkreśla smak wiodący w wódkach i nalewkach.

  Karmel typ CPK 41

  Cena: 11,30 zł/kg

  Pełen smaku i aromatu karmelowego o barwie brązowej, pozwala stworzyć wyśmienite likiery, słodkie sosy, polewy i wiele innych słodyczy karmelowych.

  MENU